More Website Templates © TemplateMonster.com - July 18th 2011!

 

Dolaştırma Hizmetleri

En yakın dostlarımız olan köpeklerimiz gün içerisinde biriktirdikleri enerjilerini harcama ihtiyacı hissederler ve günde en az 1 kere ideal olarak 2 kere çıkarılıp gezdirilmeleri gerekmektedir.

Tüm gün dört duvar arasında kalıp enerjilerini harcayamadıklarında, yaşadıkları sıkıntıyı dikkat çekebilmek için eşyaları kırıp dökerler, eğer yavruysalar koltuğu, masayı, iskemleleri, kapı köşelerini veya sehpaları kemirirler. Dışarıdan gelecek her türlü sese karşı komşularınızın pek de hoşnut olmayacağı tepkiler gösterirler. Huysuzlaşıp sürekli havlıyabilirler. Bunlar tabiki hepimizin istemediği durumlar.Dostumuz için yürüyüş yapamamak, biriken enerjiyi harcıyamamak ve sosyalleşememek büyük sıkıntı verir.Gün içinde belirli bir mesafeyi katedememek başka sorunlara da yol açabilir. Sindirim sistemi sorunları bundan kaynaklanabilir. Sindirim sisteminde sorun yaşayan dostumuzun kendine duyduğu güveni ve mutluluğu azalır. Bu durum başka davranış sorunlarını beraberinde getirir.Köpeğimiz depresyona girebilir.

Bizim hizmetimiz gün içinde biriktirdiği enerjisini sağlıklı bir şekilde harcayabilmesine yardımcı olmak üzere, sizin belirleyeceğiniz alanlarda ve saatlerdeki rutin yürüyüşlerde ona eşlik edebilmektir.

Köpeğinizin evinizden alındıktan sonra tekrar eve teslim edileceği 1 saatlik zaman dilimi içerisinde tuvalet ihtiyacını gidermesini, günlük gezintisini çeşitli oyunlarla sosyalleşerek daha keyifli bir hale getirmeyi hedefliyoruz.Bu sayede kopeğimiz evine mutlu ve enerjisini harcamış olarak daha sakin bi şekilde dönecektir buda potansiyel sorunların önüne geçer.Günümüzde iş hayatının temposu ve zaman darlığı yüzünden köpeklerimize zaman ayırmakta zorlanıyoruz işte bu problemi ortadan kaldırmak için hizmetinizdeyiz.